Obchody 60-Lecia PTTK w Warszawie     2014-09-20

wydarzenia

W dniach 20-21 września 2014 roku w Ośrodku Kolonijno - Wypoczynkowym w Koszelance odbyły się obchody 60-lecia istnienia Koła PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej. Jest to najstarsze turystyczne Koło akademickie w Warszawie i drugie takie w Polsce.Jego członkowie zajmują się m.in. turystyką pieszą, górską czy kolarską, a także imprezami na orientację.


Podczas uroczystej Gali Jedynki zaproszeni goście mieli okazję zarówno przypomnieć sobie historię, jak i poznać najnowsze dzieje Koła. Wspominaniu czasów własnych wędrówek towarzyszyła, przygotowana specjalnie na tę okazję, galeria zdjęć (także archiwalnych). Po zakończeniu części artystycznej, uczestnicy wspólnie grillowali oraz śpiewali przy ognisku do późnych godzin nocnych.

W imprezie tej udział wzięło 128 osób, zarówno doświadczeni turyści pamiętający początki Koła, jak również najmłodsi jego członkowie, którzy dopiero uczą się chodzić. Była to niepowtarzalna okazja do dialogu międzypokoleniowego, a dla wielu szansa na spotkanie przyjaciół z czasów studenckich po kilkudziesięciu latach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom Ośrodka w Koszelance za serdeczne przyjęcie i profesjonalną obsługę.

Zarząd Koła PTTK nr 1 przy PW

 

 
 
stopka
 
 
powered by inmidia